کتاب لغات آیلتس بارونز

دسته‌بندی: مقالات دنیای زبان
تاریخ: 13 خرداد 1403
بازدید: 49 بازدید
Essential Words for the IELTS 3rd+CD

سایت دنیای زبان

آیا به فکر شرکت در آزمون آیلتس هستید؟ آیا به دنبال منابع مناسب برای این آزمون می‌گردید؟ آیا می‌خواهید تمام واژگان و لغات آزمون آیلتس را در یک کتاب داشته باشید؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات و آشنایی با کتاب لغات آیلتس بارونز در ادامه این محتوا از سایت دنیای زبان ما را همراهی کنید. ما در این محتوا کتاب لغات آیلتس بارونز را بررسی کرده و بهترین سایت فروشگاهی برای خرید این کتاب و دیگر کتاب‌های زبان انگلیسی را به شما معرفی خواهیم کرد.

Essential Words for the IELTS 3rd+CD

کتاب لغات آیلتس بارونز

یکی از بهترین و کامل‌ترین کتاب‌های لغات برای قبولی در آزمون آیلتس، کتاب لغات آیلتس بارونز است که شما می‌توانید این کتاب را از سایت دنیای زبان با تخفیفات ویژه خریداری نمایید. این کتاب روی 600 لغت پرکاربرد انگلیسی که در دوره‌های مختلف و به صورت دوره‌ای در آزمون آیلتس آمده است، تاکید داشته و تمرینات بسیار گسترده‌ای را برای زبان آموزان ارائه می‌کند. این 600 لغت کاربردی در دسته‌بندی‌های مختلف همچون طبیعت، هنر، جابه‌جایی، اوقات فراغت، تحصیلات، سلامت، تکنولوژی، محیط، فرهنگ و هنر، توریسم، بازرگانی و مسائل اجتماعی قرار گرفته‌اند.

Lin Lougheed نویسنده کتاب لغات آیلتس بارونز بوده و روی تمامی 600 لغت تاکید دارد. ایشان با ایجاد ارتباط بین لغات و متن و همچنین تمرینات بیشمار، یادگیری لغات به خصوص لغات جدید را برای زبان‌آموزان راحت‌تر کرده است. شما می‌توانید کتاب لغات آیلتس بارونز را از سایت ما تهیه کرده و با یادگیری 600 لغت در دسته‌بندی‌های مختلف، آزمون آیلتس را پشت سر بگذارید.

سایت دنیای زبان

زبان استار یا دنیای زبان، یکی از فروشگاه‌های اینترنتی برای خرید کتاب زبان می‌باشد. این فروشگاه اینترنتی علاوه بر کتاب‌های زبان انگلیسی از جمله کتاب لغات آیلتس بارونز، دارای کتاب‌ زبان‌های دیگر از جمله فرانسوی، آلمانی و… نیز می‌باشد. از این رو؛ برای یادگیری و یا خرید کتاب‌ زبان‌های دیگر کافیست به سایت ما مراجعه کرده و خرید خود را با نازل‌ترین قیمت‌های ثبت نمایید. سایت دنیای زبان به عنوان بهترین و کامل‌ترین فروشگاه خرید اینترنتی کتاب زبان شناخته شده است. هر آنچه را که برای یادگیری زبان‌های مختلف بخواهید، می‌توانید از سایت ما تهیه نمایید.

قبولی در آزمون آیلتس با دایره لغات غنی

اگر به فکر مهاجرت و یا ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارجی و معتبر هستید، به خوبی می‌دانید که نمره قبولی آیلتس چه مقدار برای شما اهمیت دارد. شما برای این که جواز ورود به این دانشگاه‌های معتبر را کسب کنید، نیاز به دریافت حداقل 7 نمره از آزمون آیلتس را دارید. بسیاری از زبان آموزان به دنبال کسب نمره بالاتر بوده و سعی دارند حداکثر نمره از این آزمون را کسب نمایند. برای دریافت حداکثر نمره از آزمون آیلتس باید دارای دایره لغات غنی باشید. برای داشتن دایره لغات گسترده و پراهمیت می‌توانید کتاب لغات آیلتس بارونز را از سایت دنیای زبان خریداری نمایید.

از آنجایی که حدود 30 درصد نمره مکالمه و رایتینگ آزمون آیلتس بر اساس دایره واژگان فرد داده می‌شود، شناخت کلمات و استفاده درست از کتاب لغات آیلتس بارونز ضروری به نظر می‌رسد. از طرفی در یک کشور خارجی، گستردگی ارتباطات روزمره شما به وسعت دایره لغات شما وابسته است. هرچقدر دایره لغات وسیع‌تری داشته باشید، بهتر می‌توانید با دیگران به صورت حضوری و یا مجازی ارتباط برقرار کنید. پس همین حالا وارد سایت دنیای زبان شده و کتاب لغات آیلتس بارونز را با تخفیفات ویژه خریداری نمایید.

کتاب بارونز، بهترین کتاب لغات برای آزمون آیلتس

 یکی از بهترین منابع برای آزمون آیلتس، کتاب‌های بارونز می‌باشند. این کتاب‌ها در کشورهای آسیایی از محبوبیت بالایی برخوردار شده‌اند. چرا که کمک می‌کنند تا افراد بتوانند حدنصاب نمره را برای دریافت مجوز ورود به دانشگاه‌های خارجی و معتبر دریافت نمایند. در این میان، کتاب لغات آیلتس بارونز، یکی از بهترین و کامل‌ترین کتاب لغات بوده و دارای 600 کلمه پرتکرار در آزمون‌های آیلتس می‌باشد. نویسنده این کتاب، 600 کلمه را در 10 درس با موضوعات مختلف قرار داده است.

در واقع می‌توان گفت برای یادگیری بهتر زبان آموزان، در هر درس علاوه بر لغات و واژگان، تمرینات مخصوص نیز قرار گرفته است. شما می‌توانید پاسخ این تمرینات را در انتهای کتاب مشاهده نمایید. علاوه بر این‌ها؛ همراه با کتاب لغات آیلتس بارونز یک عدد لوح فشرده نیز قرار داده شده است تا افراد بتوانند فایل‌های صوتی قرار داده شده را شنیده و درس به درس با موضوع کتاب پیش روند. شما عزیزان می‌توانید کتاب‌‌های این انتشارات را از سایت دنیای زبان تهیه کرده و با مطالعه آن‌ها، نمرات بالایی را در آزمون آیلتس اخذ نمایید.

نکاتی که برای استفاده درست از کتاب لغات آیلتس بارونز باید بدانید!

برای قبولی در آزمون آیلتس و دریافت نمره بالا از آن، صرفا خرید کتاب لغات بارونز کافی نیست! در کنار خرید این کتاب باید به یکسری نکات توجه گردد که در ادامه به این نکات خواهیم پرداخت.

  • بهتر است تمرین و مطالعه را بدون ترجمه انجام دهید. چرا که این کار درک مطلب شما را نیز قوی‌تر می‌کند.
  • قبل از اینکه به تسلط کافی از یک درس نرسیده‌اید، سراغ درس بعدی نروید!
  • تمامی تمرینات و آزمون‌های هر درس را با دقت تمام و به صورت کامل انجام دهید.
  • فایل‌های صوتی را نادیده نگیرید و به صورت درس به درس از آن‌ها استفاده کنید.
  • لغاتی که برایتان تازگی دارد را یادداشت کرده و در طول روز چند بار آن‌ها را مطالعه کنید.
  • یادگیری تلفظ صحیح هر کلمه را فراموش نکنید.
  • تمرین و تکرار می‌تواند مکمل بسیار خوبی در کنار کتاب لغات آیلتس بارونز برای شما باشد.

سخن آخر

قبولی در آزمون آیلتس در کنار تکرار و تمرین، نیازمند یکسری منابع خوب و کامل است. امروزه انتشارات مختلفی نسبت به چاپ و توزیع انواع کتاب‌های زبان اقدام کرده‌اند. در میان آن‌ها، کتاب لغات آیلتس بارونز به عنوان کامل‌ترین و جامع‌ترین کتاب لغات شناخته می‌شود. این کتاب دارای 600 کلمه پرتکرار در آزمون‌های آیلتس است که در 10 درس با موضوعات مختلف و تمارین گسترده قرار داده شده است. شما می‌توانید کتاب زبان‌های مورد نظر خود را برای قبولی در آزمون آیلتس از سایت دنیای زبان تهیه کنید. همین حالا به سایت زبان استار به آدرس www.donyayezaban.com مراجعه کرده و نسبت به خرید بهترین کتاب‌های زبان از جمله کتاب لغات آیلتس بارونز برای قبولی در این آزمون اقدام نمایید.

محمدرضا رمضانی

دیدگاه‌ها