خرید کتاب Collins با بهترین قیمت

دسته‌بندی: مقالات دنیای زبان
تاریخ: 19 تیر 1401
بازدید: 208 بازدید
خرید کتاب Collins

بسیار از افرادی که قصد خروج از کشور و قصد دریافت پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور را دارند، می بایست در آزمون آیلتس شرکت کنند و نمره خوبی در این آزمون کسب کنند. سری کتاب های Collins از جمله کتاب هایی است که می تواند مهارت 4 گانه زبان انگلیسی افراد را برای شرکت در آزمون آیلتس تقویت کند. خرید کتاب Collins برای افرادی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، بسیار توصیه می شود.

خرید کتاب Collins به چه کسانی توصیه می شود؟

سری کتاب های Collins از جمله کتاب هایی است که برای افزایش آمادگی افرادی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، به چاپ رسیده است. سری کتاب های Collins قادر به آموزش 4 مهارت زبانی می باشند که برای شرکت در آزمون آیلتس مورد نیاز هستند.

خرید کتاب Collins هم برای افرادی که برای بار اول می خواهند در آزمون آیلتس شرکت کنند و هم برای افرادی که قبلا در آزمون آیلتس شرکت کرده اند؛ اما موفق به کسب نمره خوبی از این آزمون نشده اند؛ توصیه می شود.

در صورتی که قصد خرید کتاب Collins یا خرید آنلاین کتاب زبان با هر عنوانی را دارید، می توانید از فروشگاه انتشارات دنیای زبان هر یک از سری کتاب های انتشارات Collins را خریداری نموده و اقدام به مطالعه آن کنید.

خرید کتاب Collins

معرفی انواع کتاب های Collins

همانطور که در این مقاله هم به آن اشاره کردیم، کتاب های Collins قادر به تقویت 4 مهارت زبانی برای افرادی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، می باشد. در ادامه شما را با انواع کتاب های Collins آشنا می کنیم. شما می توانید بسته به نیاز خود اقدام به خرید کتاب های Collins کنید.

Listening for IELTS

مهارت گوش دادن یکی از مهم ترین مهارت هایی است که برای افرادی که قصد شرکت در آزمون های انگلیسی دارند، مورد نیاز می باشد؛ اما متاسفانه بسیاری از افراد قادر به فهم جمله های مختلف انگلیسی از طریق گوش دادن نیستند. این افراد می بایست که مهارت گوش دادن خود را با سری کتاب های Collins تقویت کنند تا بتوانند در آزمون آیلتس نمره خوبی کسب کنند.

Reading for IELTS

کتاب ریدینگ سری انتشارات Collins، قدرت خواندن شما را در روز آزمون و مهارت پاسخ دادن به انواع سوال های ریدینگ تقویت خواهد کرد. این کتاب از سوالات مختلفی که احتمال طرح شدن در آزمون های آیلتس دارند، تشکیل شده است.

با توجه به اینکه این کتاب دارای انواع سوال های چهار گزینه ای، سوال های عقیده نویسنده، سوال های جاخالی و … است؛ این کتاب می تواند برای افزایش مهارت افرادی که در پاسخ دادن به سوال های متون زیاد قوی نیستند، بسیار مناسب باشند.

Speaking for IELTS

کتاب اسپیکینگ Collins یکی از بهترین کتاب هایی است که می تواند برای تقویت مهارت سخن گفتن در روز آزمون آیلتس مورد استفاده قرار گیرد. این کتاب از بخش های متنوعی تشکیل شده است و علاوه بر افزایش قدرت صحبت کردن و مکالمه با ارائه تکنیک های خاص، دایره لغات افراد را نیز افزایش خواهد داد.

این کتاب برای افرادی که قبلا در آزمون آیلتس شرکت کرده اند؛ اما نمره خوبی کسب نکرده اند بسیار توصیه می شود.

Writing for IELTS

یکی از مهارت هایی که برای شرکت در آزمون آیلتس مورد نیاز زبان آموزان می باشد، مهارت نوشتن است. مهارت نوشتن در انگلیسی نیاز به دانستن قواعد دستور زبان انگلیسی و دایره لغات قوی دارد. در این سری از کتاب های  Collins افراد می توانند مهارت نوشتن خود را تقویت کنند و مهارت ساده نویسی را به صورت خودآموز یاد بگیرند.

خرید کتاب Collins

Grammar for IELTS

کتاب گرامر آیلتس از جمله کتاب هایی است که از انتشارات Collins به چاپ رسیده است. این کتاب می تواند در کنار دیگر کتاب های Collins افراد را برای کسب آمادگی جهت شرکت در آزمون آیلتس آماده کند. خرید کتاب گرامر Collins برای افرادی که مدت زمان زیادی از گرامر و قواعد زبان انگلیسی دور بوده اند، بسیار توصیه می شود.

Vocabulary for IELTS

در صورتی که قصد دارید در آزمون آیلتس شرکت کنید؛ اما نمی دانید که برای تقویت واژگان خودتان از کدام کتاب ها استفاده کنید، توصیه می کنیم که کتاب Vocabulary fo IELTS این انتشارات را خریداری نمایید. این کتاب می تواند واژگان های مهمی که برای آزمون آیلتس مورد نیاز می باشند را به شما معرفی کند.

خرید آنلاین انواع کتاب های انتشارات Collins

کتاب های Collins از جمله کتاب هایی هستند که در بسیاری از فروشگاه فروش کتاب زبان موجود هستند؛ اما خرید اینترنتی و آنلاین این کتاب ها مزایای بسیار زیادی دارد. شما می توانید با روش خرید کتاب Collins به صورت آنلاین، این کتاب ها را با قیمت مناسب تری خریداری کنید.

فروشگاه دنیای زبان اقدام به ارائه و فروش کتاب های انتشارات Collins کرده است. افرادی که قصد خرید کتاب Collins را دارند، می توانند به فروشگاه آنلاین دنیای زبان مراجعه کنند و کتاب های Collins را با قیمت بسیار مناسب تری تهیه کنند. شما می توانید هر یک از انواع کتاب های  Collins مانند کتاب آموزش گرامر، کتاب آموزش واژگان، کتاب آموزش نوشتن و … را به صورت آنلاین و با تخفیف مناسب خریداری کنید.

برچسب‌ها:

امین فارسیجانی

دیدگاه‌ها

vorbelutr ioperbir در 14 بهمن 1402 گفته:

Amazing! This blog looks just like my old one! It’s on a completely different topic but it has pretty much the same layout and design. Wonderful choice of colors!

پاسخ

    محمدرضا رمضانی در 20 بهمن 1402 گفته:

    Thank you for your attention

    پاسخ